Четверте засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Близнюківської громади

22 жовтня 2021 року в режимі онлайн-конференції відбулося четверте засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії розвитку Близнюківської селищної територіальної громади до 2027 року.

В Близнюківській селищній територіальній громаді зібрані ідеї проєктів, які можливо реалізувати до кінця 2024 року

За період серпень-вересень 2021 року надійшло більше 50 проєктних ідей від мешканців громади, що стосувалися розвитку житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, спорту, підвищення енергоефективності будівель, транспорту, туристичного іміджу, адміністративних та  соціальних послуг, громадських ініціатив.

Увага! ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Близнюківської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Шановні мешканці громади! В рамках розробки Стратегії розвитку Близнюківської селищної територіальної громади, повторно запрошуємо вас взяти участь у формуванні ідей проєктів, які можливо реалізувати до кінця 2027 року.

Третє засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Близнюківської громади

6 серпня 2021 року в режимі онлайн-конференції за підтримки U-LEAD з Європою відбулося третє засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії розвитку Близнюківської селищної ради до 2027 року.

Друге засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Близнюківської громади

17 травня 2021 року в режимі онлайн-конференції відбулось друге засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії розвитку Близнюківської селищної ради. Під час засідання було проведено презентацію загальної характеристики громади, обговорено результати проведеного анкетування та представлено опрацьований SWOT-аналіз.

Результати опитування мешканців громади в рамках розробки СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Протягом січня - березня 2021 року у Близнюківській селищній громаді відбувалось анкетування мешканців громади з метою вивчення їх думки, визначення переліку основних проблем та пропозицій щодо покращення життя в громаді. 

Перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Близнюківської громади

20 січня  в малому залі адмінбудівлі Близнюківської селищної ради  відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Близнюківської селищної  громади до 2027 року.

Про затвердження Положення

Розпорядженням Близнюківського селищного голови  № 02-21/4 від 15 січня 2021 року було затверджене Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Близнюківської селищної громади (див. за посиланням)