A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Близнюківська селищна рада
Харківська область, Лозівський район

Депутати обрані по округам

Номер виборчого округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Опис меж територіального виборчого округу

1

Куряченко Володимир Володимирович

смт Близнюки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бруславця, вул.Ватутіна, вул.Геологів, вул.Гонтаренка: 12–16; вул.Горького, вул.Далека, вул.Добровольського, вул.Матросова: 19–29; вул.Набережна, вул.Незалежності: 24–76; вул.Новосадова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Суліми, вул.Ткаченко, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Юрка Старостіна, вул.35-ї Дивізії, пров.Завітний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Парковий, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Тихий;

смт Близнюки – вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Гонтаренка: 3–7; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Краєвидна, вул.Матросова: 3; вул.Механізаторів, вул.Садова, вул.Торбіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Затишний, с.Батюшки;

с.Садове;

смт Близнюки – в’їзд Будматеріалів, в’їзд Харчокомбінату, вул.Васильченко, вул.Вишнева, вул.В.Складнєвої, вул.Гвардійців Танкістів, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 3–16; вул.Пушкіна, пров.Клінічний

2

Капран Олександр Олексійович

с.Алісівка, с.Безпальцеве, с.Рижове

с.Бурбулатове, с.Вільне Перше, с.Вільне Друге, с.Енергетиків, с.Миколаївка Перша

с.Олександрівка

с.Квітневе, с.Слобожанське, с.Мирне, с.Шевченкове Друге

с.Шевченкове Перше

с.Надеждине, с.Верхове, с.Настасівка, с.Якимівка

с.Новонадеждине, с.Богданівка, с.Морокине, с.Новотроїцьке, с.Привілля

с.Острівщина, с.Валер’яновка, с.Дунине, с.Серафимівка

с.Семенівка, с.Дубове, с.Плахтіївка

3

Середа Алла Олександрівна

с.Берестове(Берестівська с/р), с.Новоселівка(Берестівська с/р), с.Остерське, с.Преображенівка, с.Тимофіївка

с.Олексіївка, с.Васюкове, с.Григорівка, с.Микільське

с.Самійлівка(Самійлівська с/р)

с.Широке

с.Верхньоводяне, с.Новопавлівка

с.Новоолександрівка

с.Софіївка Перша, с.Зубове, с.Мар’ївка, с.Новомар’ївка, с.Новоселівка(Софіївська с/р), с.Роздолівка, с.Рудаєве

с.Уплатне, с.Милівка, с.Новоуплатне, с.Кленове

4

Фартух Олександр Анатолійович

с.Башилівка, с.Лугове, с.Новоіванівка, с.Новопокровка, с.Рясне, с.Софіївка, с.Червоне

с.Верхня Самара, с.Варварівка, с.Веселе, с.Павлівка, с.Федорівка

с.Добровілля, с.Берестове(Добровільська с/р), с.Ганнівка, с.Одинецьке, с.Яковівка

с.Криштопівка, с.Андріївка, с.Дмитрівка(Криштопівська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Самійлівка(Криштопівська с/р)

с.Лукашівка, с.Водолазьке, с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Ганно-Рудаєве, с.Дмитрівка(Лукашівська с/р), с.Катеринівка, с.Ладне, с.Миролюбівка, с.Сергієва Балка, с.Степове

с.Новоукраїнка, с.Новомиколаївка, с.Холодне

с.Вишневе, с.Далеке

1

Таран Олександр Гаврилович

смт Близнюки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бруславця, вул.Ватутіна, вул.Геологів, вул.Гонтаренка: 12–16; вул.Горького, вул.Далека, вул.Добровольського, вул.Матросова: 19–29; вул.Набережна, вул.Незалежності: 24–76; вул.Новосадова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Суліми, вул.Ткаченко, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Юрка Старостіна, вул.35-ї Дивізії, пров.Завітний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Парковий, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Тихий;

смт Близнюки – вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Гонтаренка: 3–7; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Краєвидна, вул.Матросова: 3; вул.Механізаторів, вул.Садова, вул.Торбіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Затишний, с.Батюшки;

с.Садове;

смт Близнюки – в’їзд Будматеріалів, в’їзд Харчокомбінату, вул.Васильченко, вул.Вишнева, вул.В.Складнєвої, вул.Гвардійців Танкістів, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 3–16; вул.Пушкіна, пров.Клінічний

2

Літвінов Володимир Григорович

с.Алісівка, с.Безпальцеве, с.Рижове

с.Бурбулатове, с.Вільне Перше, с.Вільне Друге, с.Енергетиків, с.Миколаївка Перша

с.Олександрівка

с.Квітневе, с.Слобожанське, с.Мирне, с.Шевченкове Друге

с.Шевченкове Перше

с.Надеждине, с.Верхове, с.Настасівка, с.Якимівка

с.Новонадеждине, с.Богданівка, с.Морокине, с.Новотроїцьке, с.Привілля

с.Острівщина, с.Валер’яновка, с.Дунине, с.Серафимівка

с.Семенівка, с.Дубове, с.Плахтіївка

3

Чигрин Володимир Іванович

с.Берестове(Берестівська с/р), с.Новоселівка(Берестівська с/р), с.Остерське, с.Преображенівка, с.Тимофіївка

с.Олексіївка, с.Васюкове, с.Григорівка, с.Микільське

с.Самійлівка(Самійлівська с/р)

с.Широке

с.Верхньоводяне, с.Новопавлівка

с.Новоолександрівка

с.Софіївка Перша, с.Зубове, с.Мар’ївка, с.Новомар’ївка, с.Новоселівка(Софіївська с/р), с.Роздолівка, с.Рудаєве

с.Уплатне, с.Милівка, с.Новоуплатне, с.Кленове

4

Геращенко Микола Іванович

с.Башилівка, с.Лугове, с.Новоіванівка, с.Новопокровка, с.Рясне, с.Софіївка, с.Червоне

с.Верхня Самара, с.Варварівка, с.Веселе, с.Павлівка, с.Федорівка

с.Добровілля, с.Берестове(Добровільська с/р), с.Ганнівка, с.Одинецьке, с.Яковівка

с.Криштопівка, с.Андріївка, с.Дмитрівка(Криштопівська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Самійлівка(Криштопівська с/р)

с.Лукашівка, с.Водолазьке, с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Ганно-Рудаєве, с.Дмитрівка(Лукашівська с/р), с.Катеринівка, с.Ладне, с.Миролюбівка, с.Сергієва Балка, с.Степове

с.Новоукраїнка, с.Новомиколаївка, с.Холодне

с.Вишневе, с.Далеке

1

Хомутова Яна Юріївна

смт Близнюки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бруславця, вул.Ватутіна, вул.Геологів, вул.Гонтаренка: 12–16; вул.Горького, вул.Далека, вул.Добровольського, вул.Матросова: 19–29; вул.Набережна, вул.Незалежності: 24–76; вул.Новосадова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Суліми, вул.Ткаченко, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Юрка Старостіна, вул.35-ї Дивізії, пров.Завітний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Парковий, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Тихий;

смт Близнюки – вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Гонтаренка: 3–7; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Краєвидна, вул.Матросова: 3; вул.Механізаторів, вул.Садова, вул.Торбіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Затишний, с.Батюшки;

с.Садове;

смт Близнюки – в’їзд Будматеріалів, в’їзд Харчокомбінату, вул.Васильченко, вул.Вишнева, вул.В.Складнєвої, вул.Гвардійців Танкістів, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 3–16; вул.Пушкіна, пров.Клінічний

4

Ковалевська Наталія Володимирівна

с.Башилівка, с.Лугове, с.Новоіванівка, с.Новопокровка, с.Рясне, с.Софіївка, с.Червоне

с.Верхня Самара, с.Варварівка, с.Веселе, с.Павлівка, с.Федорівка

с.Добровілля, с.Берестове(Добровільська с/р), с.Ганнівка, с.Одинецьке, с.Яковівка

с.Криштопівка, с.Андріївка, с.Дмитрівка(Криштопівська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Самійлівка(Криштопівська с/р)

с.Лукашівка, с.Водолазьке, с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Ганно-Рудаєве, с.Дмитрівка(Лукашівська с/р), с.Катеринівка, с.Ладне, с.Миролюбівка, с.Сергієва Балка, с.Степове

с.Новоукраїнка, с.Новомиколаївка, с.Холодне

с.Вишневе, с.Далеке

Депутати обрані за списком:

1. Агаєв Арслан Абдулвагабович;

2. Білик Катерина Василівна;

3. Бреус  Володимир Вікторович;

4. Володченко Сергій Сергійович;

5. Воронкін Олександр Олександрович;

6. Журба Олександр Леонтійович;

7. Зуєва Анжела Василівна;

8. Іваненко Юлія Іванівна;

9.  Коняєв Володимир Іванович;

10. Павлюченко Ольга Володимирівна;

11. Лукашанець Наталія Анатоліївна;

12.  Лукінов Євгеній Анатолійович;

13. Подушко Валентина Анатоліївна;

14. Пономар Олександр Григорович;

15. Степанець Михайло Григорович;

16. Шулець Лідія Сергіївна.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь