Проєкти рішень XLVIII сесії VІІІ скликання на 10.10.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLVІІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням  селищної ради від 22 грудня 2022 року № 840-VІІІ.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  селищної ради від 25 лютого 2021 року №120-VІІІ (зі змінами).
 5. Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2026 роки,  затвердженої рішенням селищної ради від 26 січня 2023 року № 875-VІІІ (зі змінами).
 6. Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання виникненню пожеж та зменшення їх наслідків на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 20 січня 2022 року № 621-VIII (зі змінами).
 7. Про внесення змін до Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 06 червня 2023 року №1027-VІІІ.
 8. Про затвердження Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки. (Програма)
 9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року. (Додаток)
 11. Про зняття статусу «опорний заклад» з комунального закладу «Криштопівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» та комунального закладу «Самійлівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».
 12. Про подовження терміну дії контракту з керівником Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».
 13. Про затвердження  Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (громадський бюджет) Близнюківської селищної територіальної громади.
 14. Про доповнення переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 15. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди об’єкту нерухомого майна – частини нежитлової будівлі (кімнати: 1-13, 1-14, 1-15, 1-16, 1-17, 1-18, 1-19, 1-20) за адресою: с. Лукашівка вул. Б. Хмельницького, 40.
 16. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди нежитлової будівлі за адресою: с. Серафимівка Лозівського району Харківської області вул. Перемоги, 34.
 17. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єкту права державної власності – нежитлової будівлі за адресою: смт Близнюки Лозівського району Харківської області вул. Незалежності, 57.
 18. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого приміщення (квартири), що планується зарахувати до фонду службового житла.
 19. Про продовження договору оренди майна, укладеного з ТУ ДСА України в Харківській області.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 22. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати та строку дії.
 23. Про зміну умов договорів оренди землі сільськогосподарського призначення в частині орендної плати та строку дії.
 24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 25. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності, розташованих в межах та за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 26. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності під об’єктами нерухомого майна Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під об’єктами комунального майна.
 28. Про передачу в оренду земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
 29. Про продаж права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на конкурентних засадах. (Додаток 1) (Додаток 2)
 30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ взамін сертифікату на право на земельну частку (пай).
 33. Про припинення договору оренди землі з ТОВ НВФ «Хелп-Агро».
 34. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 35. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 37. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 38. Про укладення договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 39. Про затвердження розпоряджень Близнюківського селищного голови.
 40. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради, в новій редакції.
 41. Про внесення змін до рішення ІV сесії VІІІ скликання Близнюківської селищної ради від 26.01.2021 року № 61-VІІІ «Про визначення меж повноважень виконавчого комітету селищної ради щодо управління майном комунальної власності Близнюківської територіальної громади (зі змінами).
 42. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківської селищної територіальної громади на  2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 24 грудня 2020 року № 16-VІІІ (зі змінами).
 43. Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг Лозівським відділом Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2023-2024 роки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень