Проєкти рішень ХХХІIІ сесії VIII скликання

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 1. Про внесення змін до Програми “Молодь - Близнюківщини” Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 26 січня 2021 року № 52-VІІІ.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  VI сесії селищної ради VІII скликання  від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 26 січня 2021 року  № 48-VІІІ
 4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 5. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 20 січня 2021 року № 619-VІІІ.

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток та благоустрою

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо  поділу земельної  ділянки комунальної  власності.
 2. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 3. Про припинення договору оренди землі з гр. Хісамієвим І.М. та перехід права оренди.
 4. Про надання дозволу на виготовлення технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ взамін сертифікату на право на земельну частку (пай).
 5. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати.
 6. Про зміну умов договору оренди землі

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень