Проєкти рішень LI сесії VІІІ скликання на 30.11.2023

 1. Про затвердження порядку денного LІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 15 вересня 2022 року №773-VІІІ (зі змінами).
 3. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді  Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2023-2025 роки. (Програма)
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки управління Державної казначейської служби України у Близнюківському районі Харківської області в умовах військового стану на 2023 рік. (Програма)
 5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього (зі змінами). (Пояснювальна).
 6. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.
 7. Про внесення змін до Положення про порядок найменування та перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району  Харківської області, затвердженого рішенням Близнюківської селищної ради від 22 грудня 2022 року №849-VIІІ (зі змінами).
 8. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних підприємств Близнюківської селищної ради.
 9. Про доповнення переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 10. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.
 11. Про надання згоди на укладання договору суборенди комунального майна.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 13. Про зміну умов договору оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.
 14. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності колишніх КСП.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 16. Про передачу в оренду сформованої земельної ділянки комунальної власності.
 17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані (нерозподілені) земельні частки (паї)).
 18. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 19. Про продовження дії договору.
 20. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 22. Про внесення змін до Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Близнюківської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням  VI сесії Близнюківської селищної ради VІII скликання від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 23. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  VI сесії селищної ради VІII скликання від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 24. Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна.
 25. Про внесення змін до Програми  розвитку земельних відносин та охорони земель  Близнюківської селищної  територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 07 грудня 2022 року №822-VІІІ
 26. Про розроблення нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення.
 27. Про продаж права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на конкурентних засадах.
 28. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 29. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень