Проєкти рішень ХХХVІ сесії VIII скликання

  1. Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

  1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.

Постійна комісія з гуманітарних питань

  1. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 23.12.2021 року №573-VIII.

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

  1. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської  області на 2023-2024 роки. (Програма)

  2. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з вивозу побутових відходів на території Близнюківської селищної територіальної громади Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської  області на 2023-2024 роки. (Програма)

  3. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
  4. Про завершення приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності – нежитлова будівля, загальною площею 449,9 кв.м., розташована за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35.
  5. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна – нежитлових будівель із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
  6. Про ухвалення переліку об’єктів  нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2023 році.

 Постійна комісія з гуманітарних питань

10. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 23.12.2021 року №573-VIII.

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

11. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської  області на 2023-2024 роки. (Програма)

12. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з вивозу побутових відходів на території Близнюківської селищної територіальної громади Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської  області на 2023-2024 роки. (Програма)

13. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.

14. Про завершення приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності – нежитлова будівля, загальною площею 449,9 кв.м., розташована за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35.

15. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна – нежитлових будівель із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

16. Про ухвалення переліку об’єктів  нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2023 році.

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток та благоустрою

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

19. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.

20. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для ведення фермерського господарства

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень