_______________________________________________________

Фото без опису

Близнюківська селищна територіальна громада активно продовжує розвивати і вдосконалювати проєктну діяльність у різних напрямках відновлення та розвитку: житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та житлово-комунального господарства, дорожньо-транспортної інфраструктури та енергетичної інфраструктури, захисту навколишнього природного середовища, відтворення та сталого використання природних ресурсів, поліпшення стану сільськогосподарських угідь та лісових земель, інші проекти, спрямовані на відновлення і розвиток регіону та територіальної громади.

На сьогодні громада має доступ до різних зовнішніх та внутрішніх фінансових ресурсів. 

Розробка та реалізація проєктів громадою, здійснюється як і з використанням коштів місцевого бюджету розвитку, так і за допомогою ресурсів зовнішніх джерел фінансування - інвестиційні та альтернативні (грантові).  

Інвестування є важливою економічною складовою у процесі розвитку Близнюківської селищної територіальної громади, становленню її економічного зростання і прогресу загалом, а особливо в умовах воєнного стану, який зараз діє на території України.

У процесі формування такої політики важливим етапом є підготовка документу, як джерело інформації про інвестиційну привабливість громади. Таким документом є інвестиційний паспорт громади, який слугуватиме маркетинговим інструментом для залучення уваги інвестора.

Процес реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, чи перспективних ідей потребує постійного обліку, актуалізації інформації, оновлення статистичних даних. Тож інвестиційний паспорт не є сталим документом, а має бути відображенням актуальних показників відповідно до того, як вони змінюються у часі.

На цій сторінці сайту громади публікуються проєкти в дії, успішно завершені та реалізовані, проєкти, які потребують залучення зовнішнього інвестування, у тому числі грантових коштів, а також розміщено Інвестиційний паспорт громади, 2023 рік: 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень