Рішення ХХVII позачергової сесії VІІІ скликання від 30.03.2022

 1. Про затвердження порядку денного.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення кадрами та застосування місцевих стимулів для медичних працівників лікувально профілактичних закладів Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії VIII скликання від 20.01.2022 року за № 625-VIII.
 3. Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг Близнюківським сектором Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2022-2023 роки.
 4. Про затвердження Програми покращення профілактики правопорушень та злочинності Лозівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області на 2022-2023 роки.
 5. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2022 рік.
 6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 7. Про  визначення умов оплати праці секретаря Близнюківської селищної ради Володченка С.С.
 8. Про внесення змін та доповнень до рішення II сесії VIII скликання від 24.12.2020 року за № 21-VIII “Про утворення постійних комісій селищної ради, затвердження їх складу та положення про постійні комісії”.
 9. Про внесення змін до Статуту КЗ “Центр надання культурних послуг” Близнюківської селищної ради та його затвердження в новій редакції.
 10. Про затвердження Положення про Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області в новій редакції.
 11. Про внесення змін та доповнень до Положення про відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 12. Про повторний розгляд рішення ХХІІІ сесії VIII скликання від 20.01.2022 року за № 649-VIII “Про припинення договорів оренди землі з ТОВ «Софія-Близнюки»”.
 13. Про повторний розгляд рішення ХХІІІ сесії VIII скликання від 20.01.2022 року за № 658-VIII “Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренду ФГ «Агроудар»”.
 14. Про доцільність реорганізації КЗ "БЛИЗНЮКІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА" Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області (КЗ "БЛИЗНЮКІВСЬКА ПБ" БСР).
 15. Про дострокове припинення договору оренди комунального майна з АТ «УКРТЕЛЕКОМ».
 16. Про внесення необхідних змін та доповнень до раніше прийнятих рішень Близнюківської селищної ради.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під об’єктами комунального майна.
 18. Про зміну умов договорів оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.
 19. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати та строку дії.
 20. Про внесення змін до договорів оренди землі в частині заміни сторони.
 21. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (колективні землі).
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані (нерозподілені) паї).
 24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (відумерла спадщина).
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ взамін сертифікату на право на земельну частку (пай).
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ взамін сертифікату на право на земельну частку(пай) гр. Кравченко Л.Ф.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 28. Про погодження виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для учасників АТО/ООС.
 29. Про погодження виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 31. Про погодження виготовлення документації із землеустрою щодо земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 32. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок мешканцям ради для ведення садівництва.
 33. Про погодження виготовлення документації із землеустрою щодо земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.
 34. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури СТОВ “ЛАН”.
 35. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренду.
 36. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Козельському С.С.
 37. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 38. Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 39. Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва.
 40. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 41. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень