Рішення ХХXII позачергової сесії VІІІ скликання від 27.10.2022

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про відмову в погодженні Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого КСП «Радянська Україна», що розташовані за межами населених пунктів Близнюківської селищної ради  на території Лозівського району Харківської області (сільськогосподарські угіддя - пасовища, сіножаті).
 3. Про затвердження Програми  підтримки самозабезпечення Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області харчовими продуктами  на 2022-2024 роки «Сади Перемоги». (Програма)
 4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах смт Близнюки Лозівського району Харківської області.
 6. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності за адресою вул. Центральна, 35 с. Миколаївка Друга Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 7. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  VI сесії селищної ради VІII скликання  від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
 9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 10. Про затвердження списку присяжних  Близнюківського районного суду Харківської області.
 11. Про подовження терміну дії контракту з керівником Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області». (Звіт)
 12. Про подовження терміну дії контракту з керівником Близнюківського комунального підприємства «Комунальник».
 13. Про включення нових об'єктів до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2022 році.
 14. Про передачу з комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади матеріальних цінностей (крупи) в комунальну власність Ізюмської міської  територіальної громади.
 15. Про внесення змін до Статуту, структури та штатного розпису КЗ “Близнюківська публічна бібліотека” Близнюківської селищної ради та затвердження їх в новій редакції. (СТАТУТ)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень