Рішення LIII сесії VІІІ скликання від 21.12.2023

 1. Про затвердження порядку денного LІІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 16 травня 2023 року №  982-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки затвердженої рішенням селищної ради від 17 вересня 2021 року № 418-VІІІ (зі змінами).
 4. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
 5. Про затвердження Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
 6. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2028 роки.
 7. Про затвердження Порядку надання адресної матеріальної допомоги жителям Близнюківської селищної територіальної громади.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього (зі змінами).
 9. Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2024 рік.
 10. Про внесення змін до Регламенту Близнюківської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ІІ сесії VIII скликання від 24.12.2020 року № 20-VIII (зі змінами).
 11. Про утворення комісії з розгляду скарг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 12. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIІI скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання.
 13. Про утворення Трудового архіву Близнюківської селищної ради, затвердження Положення про нього та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.
 14. Про утворення юридичного відділу Близнюківської селищної ради та затвердження Положення про нього.
 15. Про утворення відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту та затвердження Положення про нього.
 16. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради, в новій редакції.
 17. Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради в Близнюківській територіальній громаді.
 18. Про  визначення умов оплати праці Близнюківського селищного голови Короля Г.С. з 01 січня 2024 року.
 19. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» в новій редакції.
 20. Про визначення вартості харчування вихованців закладів дошкільної освіти Близнюківської селищної територіальної громади.
 21. Про визначення вартості харчування учнів пільгового контингенту закладів загальної середньої освіти Близнюківської селищної територіальної громади.
 22. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів на території  Близнюківської селищної  територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 24. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 27. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 28. Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна.
 29. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень