1. Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 3. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» на 2023-2024 роки. (ПРОГРАМА)
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з вивозу побутових відходів на території Близнюківської селищної територіальної громади Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» на 2023-2024 роки. (ПРОГРАМА)
 5. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 23.12.2021 року №573-VIII.
 6. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 7. Про завершення приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності – нежитлова будівля, загальною площею 449,9 кв.м., розташована за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35.
 8. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна – нежитлових будівель із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 9. Про ухвалення переліку об’єктів  нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2023 році.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 12. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.
 13. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для ведення фермерського господарства.