Рішення ХХХVI сесії VІІІ скликання від 12.01.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 3. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» на 2023-2024 роки. (ПРОГРАМА)
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з вивозу побутових відходів на території Близнюківської селищної територіальної громади Близнюківським комунальним підприємством «Комунальник» на 2023-2024 роки. (ПРОГРАМА)
 5. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 23.12.2021 року №573-VIII.
 6. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 7. Про завершення приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності – нежитлова будівля, загальною площею 449,9 кв.м., розташована за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35.
 8. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна – нежитлових будівель із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 9. Про ухвалення переліку об’єктів  нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2023 році.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 12. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.
 13. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень