Рішення ХХХVIII сесії VІІІ скликання від 16.02.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVІІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням VI сесії селищної ради VІII скликання  від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Близнюківської селищної ради від 17 серпня 2022 року №155.
 4. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 15 вересня 2022 року №773-VІІІ (зі змінами).
 5. Про затвердження Комплексної  програми з енергоефективності та енергозбереження Близнюківської селищної територіальної громади на період 2023-2025 роки.
 6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 7. Про  затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на 2023 рік. (Фінансовий план ЦРЛ).
 8. Про участь Близнюківської селищної ради в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2023 році.
 9. Про участь Близнюківської районної організації роботодавців агропромислового комплексу в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2023 році.
 10. Про участь Близнюківської селищної ради в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2023 році.
 11. Про  встановлення надбавки за вислугу років Близнюківському селищному голові Королю Г.С.
 12. Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Близнюківська публічна бібліотека» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області. (Акт прийому-передачі)
 13. Про утворення Спостережної ради при КП «Близнюківська ЦРЛ» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 14. Про внесення змін до договорів оренди комунального майна із Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).
 15. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17. Про  передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.
 19. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 20. Про передачу в постійне користування земельних ділянок Близнюківському КП «Комунальник».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 23. Про  передачу в оренду земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
 24. Про погодження продовження терміну дії договорів про розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 25. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 26. Про зміну умов договорів оренди землі в частині зміни угідь та орендної плати.
 27. Про  зміну умов договору оренди землі.
 28. Про внесення змін до договору оренди землі в частині заміни сторони.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень