Рішення ХХXI позачергової сесії VІІІ скликання від 15.09.2022

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про відмову в погодженні Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого КСП «Радянська Україна», що розташовані за межами населених пунктів Близнюківської селищної ради  на території Лозівського району Харківської області (сільськогосподарські угіддя - пасовища, сіножаті).
 3. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
 4. Про затвердження Програми створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Близнюківської селищної територіальної громади на 2022  рік.
 5. Про внесення змін до Програми забезпечення кадрами та застосування місцевих стимулів для медичних працівників лікувально профілактичних закладів Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії VIII скликання від 20.01.2022 року за № 625-VIII (зі змінами).
 6. Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання виникненню пожеж та зменшення їх наслідків на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії VIII скликання від 20.01.2022 року за № 621-VIII.
 7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 9. Про внесення змін до рішення XVІІ сесії VІІІ скликання Близнюківської селищної ради від 12.08.2021 року № 392-VIII «Про  ліквідацію сільських виборчих комісій».
 10. Про затвердження передавальних актів юридичних осіб - закладів дошкільної освіти Близнюківської громади, що реорганізуються шляхом приєднання до Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».
 11. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» в новій редакції». (Статут Близнюківський ліцей) (Положення про Бурбулатівську філію) (Положення про Квітневу філію) (Положення про Лукашівську філію) (Положення про Острівщинську філію) 
 12. Про продовження терміну дії контракту з керівником комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 13. Про погодження кандидатури на посаду директора Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 14. Про завершення приватизації об’єкту нерухомого майна комунальної власності – громадський будинок, загальною площею 293,80 кв.м., розташований за адресою: 64868 Харківська область Лозівський район село Шевченкове Перше вулиця Центральна, 32 а.
 15. Про дострокове припинення договору оренди комунального майна з ФОП Архіповою Л.І.
 16. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності, розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 18. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.
 19. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.
 20. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території ради.
 21. Про припинення договору оренди землі з ПРАТ «Київстар» та перехід права оренди.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень