Рішення LX позачергової сесії VIII скликання від 10.05.2024

1. Про затвердження порядку денного LХ позачергової сесії Близнюківської селищної ради VIII скликання.

2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищ ної ради від 22 грудня 2022 року № 836-VІІІ (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Близнюківської селищ ної територіальної громади на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022 року №837-VІІІ.

4. Про внесення змін до Програми покращення якості надання адміністративних послуг Лозівським відділом Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 10 жовтня 2023 року № 1152-VІІІ (зі змінами).

5. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Близнюківської селищ ної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 30 червня 2023 року № 1052-VІІІ.

6. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківської селищ ної територіальної громади на 2024-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 21 грудня 2023 року № 1265-VІІІ.

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року № 1270-VІІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2024 рік” та додатків до нього (зі змінами).

8. Про внесення змін до діючих рішень щодо місцевих податків і зборів на території Близнюківської селищної ради на 2025 рік виключно в частині зміни року (безстрокове рішення).

9. Про ліквідацію Бурбулатівської філії Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» з дошкільним підрозділом.

10. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIII скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання.

11. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 21 грудня 2023 року № 1279-VІІІ «Про визначення умов оплати праці Близнюківського селищного голови Короля Г.С. з 01 січня 2024 року».

12. Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2023 року № 1278-VІІІ «Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради в Близнюківській територіальній громаді».

13. Про затвердження переліку об’єктів топоніміки на території Близнюківської селищної територіальної громади.

14. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території селища Близнюки та населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.

15. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади квартири на виконання Програми «Соціальна підтримка захисників/захисниць України та членів їх сімей» на 2023-2025 роки.

16. Про виключення майна з Переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.

17. Про включення до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації, нового об’єкту.

18. Про затвердження умов продажу об’єкту малої приватизації -неж итлової будівлі, загальною площею 449,9 кв.м., розташованого за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки

20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

21. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.

22. Про зміну умов договору оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.

23. Про передачу в постійне користування земельних ділянок філії «Зміївське лісове господарство» ДП «Ліси України».

24. Про погодження виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.

25. Про зміну умов договору оренди землі в частині орендної плати та строку дії.

26. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки.

27. Про надання дозволу на виготовлення паспорту водного об’єкта

28. Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктам нерухомого майна

29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, для подальшого продажу права оренди на земельні ділянки на земельних торгах.

30. Про передачу в оренду гр. Шудрову B.C. сформованої земельної ділянки, що складається з нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв).

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані (нерозподілені) земельні частки (паї)).

32. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.

34. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень