Рішення ХХХIV позачергової сесії VІІІ скликання від 07.12.2022

  1. Про затвердження порядку денного ХХХІV позачергової сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
  2. Про затвердження Плану діяльності Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.
  3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
  4. Про затвердження Програми розвитку  земельних відносин та охорони земель  Близнюківської  селищної   територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2023-2025 роки. (Програма розвитку)
  5. Про затвердження Програми  Близнюківської селищної територіальної громади «Соціальна підтримка захисників/захисниць України та членів їх сімей» на 2023-2025 роки. (Програма)
  6. Про затвердження Положення про порядок забезпечення соціальної підтримки захисників/захисниць України та членів їх сімей, які є мешканцями Близнюківської селищної територіальної громади. (Положення)
  7. Про припинення юридичної особи - комунального закладу «Близнюківська публічна бібліотека» у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до комунального закладу «Центр надання культурних послуг». (СТАТУТ)
  8. Про затвердження умов продажу об’єкту малої приватизації  нежитлової будівлі, загальною площею 449,9 кв.м., розташованого за адресою: 64889 Харківська область Лозівський район село Миколаївка Друга вулиця Центральна, 35.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень