Рішення ХХVIII позачергової сесії VІІІ скликання від 12.05.2022

 1. Про затвердження порядку денного ХХVІІІ позачергової сесії VІІІ скликання Близнюківської селищної ради від 12 травня 2022 року.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.
 3. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік.
 4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 5. Про внесення змін до діючих рішень щодо місцевих податків і зборів на території Близнюківської селищної ради на 2023 рік виключно в частині зміни року (безстрокове рішення).
 6. Про Заяву Близнюківської селищної ради «Про засудження агресії російської федерації та підтримку цілісності і незалежності України».
 7. Про затвердження Тимчасового порядку проведення дистанційних засідань Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 8. Про дострокове  припинення договору оренди комунального майна з гр. Поповим А.О.
 9. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.
 10. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення  в оренду. 
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 12. Про передачу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в оренду.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень