Рішення ХLVI сесії VІІІ скликання від 24.08.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLVІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки затвердженої рішенням селищної ради від 17 вересня 2021 року № 418-VІІІ (зі змінами). (Програма)
 5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 6. Про продовження терміну дії контракту з керівником комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 7. Про вшанування пам’яті захисників та захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 8. Про внесення змін до Плану діяльності Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.
 9. Про затвердження Правил утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків Близнюківської селищної територіальної громади.
 10. Про приватизацію житлового фонду комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади. (ПЛОЖЕННЯ)
 11. Про затвердження Порядку придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна.
 12. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єкту права державної власності – нежитлової будівлі за адресою: смт Близнюки Лозівського району Харківської області вул. Незалежності, 15.
 13. Про доповнення видів діяльності та затвердження Статуту Близнюківського КП «Комунальник» в новій редакції. (СТАТУТ)
 14. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди приміщення № 1-5 в громадському будинку за адресою: с. Самійлівка Лозівського району Харківської області, вул. Шевченка, 27-Б.
 15. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди приміщення № 1-7 в громадському будинку за адресою: с. Самійлівка Лозівського району Харківської області, вул. Шевченка, 27-Б.
 16. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди нежитлової будівлі за адресою: с. Бурбулатове Лозівського району Харківської області, вул. Миру, 16а.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 18. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 20. Про продаж права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на конкурентних засадах.
 21. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності під об’єктами нерухомого майна Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 22. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
 23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду.
 25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 26. Про зміну умов договору оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.
 27. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності за адресою вул. Центральна, 50 с. Миколаївка Друга Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 28. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати та строку дії.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби на умовах надання в оренду.
 31. Про  передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення городництва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень