Проєкти рішень XLIII сесії VІІІ скликання на 06.06.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLІІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 15 вересня 2022 року №773-VІІІ (зі змінами).
 4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  VI сесії селищної ради VІII скликання від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 5. Про внесення змін до Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Близнюківської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням  VI сесії Близнюківської селищної ради VІII скликання від 25 лютого 2021 року (зі змінами).
 6. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової допомоги на відпочинок дітей - учасникам чемпіонатів України з видів спорту, які є мешканцями Близнюківської селищної територіальної громади.
 7. Про затвердження Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2023-2027 роки.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього. (Пояснювальна). (Додатки).
 9. Про надання дозволу на укладання договору оренди гаражу для розміщення ДПК № 1 Близнюківської селищної територіальної громади.
 10. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 11. Про припинення договорів оренди землі.
 12. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв).
 13. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
 18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 20. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби на умовах надання в оренду.
 22. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати.
 23. Про  передачу в оренду земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
 24. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 25. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 26. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки.
 27. Про припинення договорів оренди землі з ПП «Іржавський Ю.О.».
 28. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень