Назва старостинського округу

Центр старостинського округу

Межі округу

(межі реорганізованих сільських рад)

Перелік населених пунктів, що входять до складу старостинського округу

1

Алісівський

с.Алісівка

Алісівська сільська рада

село Безпальцеве, село Рижове, с. Алісівка

2

Берестівський

с.Берестове

Берестівська сільська рада

Вишнева сільська рада

село Берестове, село Новоселівка, село Остерське, село Преображенівка, село Тимофіївка, с. Берестове село Далеке, с. Вишневе

3

Бурбулатівський

с.Бурбулатове

Бурбулатівська сільська рада

село Вільне Перше, село Вільне Друге, село Енергетиків, село Миколаївка Перша, село Олександрівка, с. Бурбулатове,

4

Верхньосамарський

с.Верхня Самара

Верхньосамарська сільська рада

Башилівська сільська рада

село Варварівка, село Веселе, село Павлівка, село Федорівка, с. Верхня Самара

село Лугове, село Новоіванівка, село Новопокровка, село Рясне, село Червоне, село Софіївка, с. Башилівка,

5

Добровільський

с.Добровілля

Добровільська сільська рада

село Берестове, село Ганнівка, село Одинецьке, село Яковівка, с. Добровілля

6

Квітневий

с.Квітневе

Квітнева сільська рада

село Слобожанське, село Мирне, село Шевченкове Перше, село Шевченкове Друге, с. Квітневе

7

Криштопівський

с.Криштопівка

Криштопівська сільська рада

село Андріївка, село Дмитрівка, село Миколаївка Друга, село Самійлівка, с. Криштопівка

8

Лукашівський

с. Лукашівка

Лукашівська сільська рада

Новоукраїнська сільська рада

село Водолазьке, село Водяне, село Водяне, село Ганно-Рудаєве, село Дмитрівка, село Катеринівка, село Ладне, село Миролюбівка, село Сергіїва Балка, село Степове, с. Лукашівка, село Новомиколаївка, село Холодне, с. Новоукраїнка

9

Новонадеждинський

с. Новонадеждине

Надеждинська сільська рада

Новонадеждинська сільська рада

село Богданівка, село Морокине, село Новотроїцьке, село Привілля, с. Новонадеждине, село Верхове, село Настасівка, село Якимівка, с. Надеждине

10

Олексіївський

с.Олексіївка

Олексіївська сільська рада

село Васюкове, село Григорівка, село Микільське, с. Олексіївка,

11

Острівщинський

с.Острівщина

Острівщинська сільська рада

Семенівська сільська рада

село Дунине, село Серафимівка, село Валер’янівка, с. Острівщина село Дубове, село Плахтіївка, с. Семенівка

12

Самійлівський

с. Самійлівка

Самійлівська сільська рада

село Бубнове Перше, село Верхньоводяне, село Новоолександрівка, село Новопавлівка, село Широке, с. Самійлівка,

13

Софіївський

с.Софіївка

Софіївська сільська рада

село Зубове, село Мар’ївка, село Новомар’ївка, село Новоселівка, село Роздолівка, село Рудаєве, с. Софіївка Перша

14

Уплатнівський

с.Уплатне

Уплатнівська сільська рада

село Милівка, село Кленове, село Пролетарське, село Берестове, с. Уплатне