Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Якщо ви потребуєте правничої допомоги — звертайтеся до юристів системи БПД. Ви можете це зробити офлайн або скориставшись дистанційними ервісами системи.

Допомога офлайн:

 • Завітайте до сектору «Лозівське бюро правової допомоги» за адресою: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, буд. 4, тел. 099-652-56-85 або (05745) 2-71-03.
 • або найближчого бюро правової допомоги.

На мапі за посиланням https://bit.ly/bpd_buro можна перевірити розташування, номери телефонів та режим роботи.

 • Зверніться до юристів під час роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги. https://bit.ly/42fQ3lW

Допомога онлайн:

 • Зателефонувати до контактного центру системи БПД за номером 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).
 • Номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).
 •  

- Зателефонувати з Telegram: https://t.me/+380677213103

(юристи працюють на лінії з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 18:00 за Київським часом)

 

Щоб отримати правову консультацію письмово, напишіть у Telegram-бот: https://t.me/LegalAidUkraineBot (юристи відповідають у робочі дні).

 • Правові консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid.

http://surl.li/kote

 • Тут зібрані усі сервіси доступу системи безоплатної правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

 

Звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги

Якщо під час консультації з юристами системи БПД, ви зʼясували, що потребуєте безоплатної вторинної правничої допомоги (БВПД), тобто представництва інтересів у суді чи в інших державних органах, допомоги в підготовці документів до суду, — подайте відповідне звернення та документи, які підтверджують право на БВПД, одним із визначених законодавством способів:

 • особисто або через законного представника безпосередньо до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги;
 • поштою до центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги;
 • електронною поштою на офіційну електронну адресу центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги. У такому зверненні необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, електронну адресу для зворотного зв’язку, суть правового питання та категорію суб’єкта права на безоплатну допомогу. Звернення повинно бути підписане кваліфікованим електронним підписом.

Детальний механізм подання електронного звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги наразі напрацьовується.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень