Проєкти рішень ХХХІХ сесії VІІІ скликання

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІХ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022 року № 836-VІІІ.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 3. Про участь Близнюківської селищної ради в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2023 році.
 4. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIІI скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання

 

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку

 1. Про звіт Близнюківського селищного голови про діяльність виконавчих органів Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами селищної ради за 2022 рік. (Звіт)
 2. Про звернення Близнюківської селищної ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.
 3. Про внесення змін до рішень Близнюківської селищної ради від 30.06.2022 року за  № 770-VIІI та Софіївської сільської ради від 16.12.2005  року.

 

Постійна комісія з гуманітарних питань

 1. Про затвердження переліку закладів базової мережі закладів культури Близнюківської селищної територіальної громади.
 2. Про внесення змін до переліку видів економічної діяльності КЗ «Центр надання культурних послуг» Близнюківської селищної ради

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 1. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 2. Про поділ об’єкту нерухомого майна комунальної форми власності – громадського будинку за адресою: с. Павлівка вул. Центральна 1.
 3. Про намір передачі комунального майна, що знаходиться на балансі КП «Близнюківська ЦРЛ» в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону.
 4. Про надання згоди Акціонерному товариству «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» на перейменування роздільних пунктів (пл. 943 км; пл. 948 км).

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток та благоустрою

 1. Про зміну умов договорів оренди землі в частині орендної плати та строку дії.
 2. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради
 4. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 5. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду.
 7. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби на умовах надання в оренду.
 10. Про зміну умов договорів оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
 12. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 14. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 15. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок (не витребувані земельні частки (паї)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень