Проєкти рішень ХХХIІ сесії VIII скликання

 1. Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року (Додаток).
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року № 570-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2022 рік” та додатків до нього.
 3. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  VI сесії селищної ради VІII скликання               від 25 лютого 2021 року (зі змінами)

 

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,

регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку

 

 1. Про затвердження списку присяжних  Близнюківського районного суду Харківської області.

 2. Про подовження терміну дії контракту з керівником Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області» (Додаток).
 3. Про подовження терміну дії контракту з керівником Близнюківського комунального підприємства «Комунальник» (Додаток).

 

Постійна комісія з питань комунальної власності,

житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

 1. Про подовження терміну дії контракту з керівником Близнюківського комунального підприємства «Комунальник».

7.  Про включення нових об'єктів до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2022 році

8. Про передачу з комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади матеріальних цінностей (крупи) в комунальну власність Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.

Постійна комісія з гуманітарних питань

 1. Про внесення змін до Статуту, структури та штатного розпису КЗ “Близнюківська публічна бібліотека” Близнюківської селищної ради та затвердження їх в новій редакції. (Статут).

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток та благоустрою.

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 2. Про відмову в погодженні Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) реформованого КСП «Радянська Україна», що розташовані за межами населених пунктів Близнюківської селищної ради  на території Лозівського району Харківської області (сільськогосподарські угіддя - пасовища, сіножаті).
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах смт Близнюки Лозівського району Харківської області.
 4. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 5. Про затвердження Програми  підтримки самозабезпечення Близнюківської селищної територіальної громади  Лозівського району Харківської області харчовими продуктами  на 2022-2024 роки «Сади Перемоги» (Програма)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень