Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території в межах вулиць Незалежності та Гвардійців Танкістів в смт Близнюки Близнюківського району Харківської області для розташування залізничної під’їзної колії.

Рішення LXXXVI сесії VII cкликання № 1412-VII від 09.04.2020 року "Про розробку детального плану території в межах вулиць Незалежності та Гвардійців Танкістів в смт Близнюки для розташування залізничної під'їзної колії"

ДЕТАЛЬНИЙ  ПЛАН ТЕРИТОРІЇ в межах вулиць Незалежності та Гвардійців Танкістів в смт. Близнюки, Близнюківського району Харківської області,  для розташування залізничної під’їзної колії. Том І  (Додаток скан. 1 стор.)

ДЕТАЛЬНИЙ  ПЛАН ТЕРИТОРІЇ в межах вулиць Незалежності та Гвардійців Танкістів в смт. Близнюки, Близнюківського району Харківської області,  для розташування залізничної під’їзної колії. Том 2 (Додаток скан. 1 стор.)

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ

Схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:2000.Поперечні профілі вулиць М 1: 2000

Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору М 1:2000

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування М 1:2000

План зонування території (зонінг) М 1:2000

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень