Проєкти рішень XLII сесії VІІІ скликання на 16.05.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022 року № 836-VІІІ.
 3. Про внесення змін до Програми «Молодь Близнюківщини» на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022 року № 839-VІІІ.
 4. Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2026 роки,  затвердженої рішенням селищної ради від 26 січня 2023 року № 875-VІІІ.
 5. Про затвердження Програми розвитку системи надання адміністративних послуг у Близнюківській селищній територіальній громаді на 2023-2024 роки. (Програма розвитку ЦНАП).

 6. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.
 7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього. (Пояснювальна записка). 
 8. Про внесення змін до діючих рішень щодо місцевих податків і зборів на території Близнюківської селищної ради на 2024 рік виключно в частині зміни року (безстрокове рішення).
 9. Про затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища у складі бюджету Близнюківської селищної територіальної громади.
 10. Про затвердження статуту КП “Близнюківська ЦРЛ” в новій редакції. (Статут)
 11. Про внесення змін до Плану діяльності Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік
 12. Про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна на території Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 13. Про схвалення Меморандуму про  співробітництво та взаємодію, укладеного між Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та БО «Світло надії».
 14. Про схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво, укладеного між Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та Харківською Обласною Організацією Товариства Червоного Хреста України.
 15. Про схвалення Меморандуму про взаєморозуміння, укладеного між Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та Всесвітньою Лютеранською Федерацією.
 16. Про створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення добровільної пожежної охорони - добровільної пожежної команди (ДПК) та затвердження положення про неї.
 17. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки. (ПРОГРАМА).
 18. Про затвердження Порядку списання майна, яке належить до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 19. Про внесення доповнень до переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 20. Про дострокове  припинення договору оренди комунального майна зі Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 22. Про надання дозволу СТОВ «САМАРА» на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 26. Про надання дозволу ПСП «Україна» на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 27. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 28. Про припинення договорів оренди землі.
 29. Про припинення договору оренди землі з ТОВ «Комбікормовий завод» та перехід права оренди.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду.
 32. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв).
 33. Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна.
 34. Про внесення змін до договору оренди землі в частині заміни сторони.
 35. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 36. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки.
 39. Про погодження продовження терміну дії договорів про розміщення ТС  для  провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 40. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (КВЦПЗ-13.01), що надається в оренду «ТОВ «Юкрейн ТАУЕР Компані» на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області (за межами населених пунктів).
 42. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду 01.08 Для сінокосіння і випасання худоби.
 43. Про зміну умов договору оренди землі.
 44. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого приміщення (квартири), що планується зарахувати до фонду службового житла.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень