Проєкти рішень ХХХVІI сесії VIII скликання

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVІІ сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 1. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 15 вересня 2022 року №773-VІІІ.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Близнюківській територіальній громаді на 2021-2023 рр., затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 11 лютого 2021 року №108-VІІІ.
 3. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги населенню Близнюківської селищної територіальної громади на  2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 24 грудня 2020 року № 16-VІІІ.
 4. Про затвердження Програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2026 роки (Програма)
 5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за 2022 рік.
 6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 7. Про можливість надання податкової пільги зі сплати земельного податку регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на 2023 рік.
 8. Про можливість надання податкової пільги зі сплати земельного податку СПД №1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області на 2023 рік.

  Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку

 9. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради.

 

Постійна комісія з гуманітарних питань

 1. Про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2023-2025 роки. (Програма)

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

10. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого майна – нежитлових будівель з допоміжними спорудами із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області»

11. Про  затвердження  умов продажу  об’єкту малої приватизації – нежитлової будівлі, загальною площею 270,6 кв.м., розташованого за адресою: 64820 Харківська область Лозівський район село Бурбулатове вулиця Миру, 16а

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток та благоустрою

 1. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського використання.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 4. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради
 5. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з послідуючим наданням в постійне користування Близнюківському КП «Комунальник»
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення
 8. Про укладення договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради
 9. Про зміну умов договорів оренди землі та надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду
 10. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності розташованих за межами населених пунктів на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень