DREAM

DREAM - це державна цифрова екосистема для підзвітного управління відновленням, яка створює цифровий шлях для всіх проєктів відбудови, відновлення та розвитку і забезпечує їх прозору та ефективну реалізацію на національному, регіональному та місцевому рівнях. DREAM - «єдине вікно» для роботи з проєктами відновлення.

Наразі DREAM реалізується як експериментальний проєкт відповідно до Постанови КМУ від 15.11.2022 №1286. Після закріплення DREAM на рівні закону (наразі розроблено відповідний законопроект), використання DREAM стане обов’язковим для всіх ініціаторів проєктів відновлення. 

Близнюківська селищна рада розпочала працювати з проєктами в DREAM з грудня 2023 року, щоб мати змогу завчасно навчитись користуватись системою та створити привабливий інвестиційний профіль громади.

DREAM підсилює спроможність місцевої влади, дозволяє краще та швидше розвивати громади та території, а також надає можливості для залучення фінансування.

Оскільки всі проєктні ідеї в DREAM потрапляють на єдину “вітрину проєктів”, кожна громада має можливість напряму презентувати власні проєкти потенційним інвесторам. При цьому, джерела фінансування можуть бути різноманітними: державний або регіональний бюджет, кошти іноземних урядів й організацій, приватних інвесторів, або комбіновані, в рамках державно-приватного партнерства.

Проєкти Близнюківської селищної територіальної громади в DREAM

Фото без опису

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень