Рішення LII позачергової сесії VІІІ скликання від 07.12.2023

  1. Про затвердження порядку денного LІІ позачергової сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
  2. Про внесення змін до Програми покращення якості надання адміністративних послуг Лозівським відділом Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням Близнюківської селищної ради від 10 жовтня 2023 року №1152-VІІІ.
  3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього (зі змінами).
  4. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 09 листопада 2023 року №1199-VІІІ.
  5. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади житлового будинку, що планується зарахувати до фонду соціального житла Близнюківської селищної територіальної громади.
  6. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого приміщення (квартири), що планується зарахувати до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Близнюківської селищної територіальної громади.
  7. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого приміщення (квартири), що планується зарахувати до фонду службового житла.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень