Рішення L сесії VІІІ скликання від 09.11.2023

 1. Про затвердження порядку денного L сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від  22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми «Молодь Близнюківщини» на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022 року № 839-VІІІ.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням  селищної ради від 25 лютого 2021 року №120-VІІІ (зі змінами).
 5. Про внесення змін до Комплексної програми з енергоефективності та енергозбереження Близнюківської селищної територіальної громади на період 2023-2025 роки,  затвердженої рішенням селищної ради від 16 лютого 2023 року № 898-VІІІ.
 6. Про внесення змін до Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки затвердженої рішенням селищної ради від 17 вересня 2021 року № 418-VІІІ (зі змінами).
 7. Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2026 роки, затвердженої рішенням селищної ради від   26 січня 2023 року № 875-VІІІ (зі змінами).
 8. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 - 2025 роки,  затвердженої рішенням селищної ради від 30 червня 2023 року №1052-VIII.
 9. Про затвердження Програми підтримки архівної справи та діловодства Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області  на 2023 рік.
 10. Про внесення змін до фінансового плану Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на 2023 рік, затвердженого рішенням Близнюківської селищної ради від 16 лютого 2023 року №900-VІІІ.
 11. Про фінансову автономію КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».
 12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього. (Додатки не підлягають оприлюдненню)
 13. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей.
 14. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради, в новій редакції.
 15. Про  схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між  Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».
 16. Про  схвалення Меморандуму про співпрацю між Близнюківською селищною радою  Лозівського району Харківської області та Барвінківською міською радою Ізюмського району Харківської області.
 17. Про  схвалення Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між  Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛИЗНЮКІВСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ».
 18. Про затвердження договору про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту.
 19. Про погодження сум витрат КЗ «Центр надання культурних послуг» на приміщення центру спільнототворення.
 20. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 23 липня 2021 року № 359-VIII.
 21. Про затвердження Статутів закладів освіти в новій редакції.
 22. Про доповнення переліку об’єктів нерухомого майна, що належать до комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади.
 23. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди об’єкту нерухомого майна – об’єднані кімнати: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 34, за адресою: с. Башилівка вул. Гагаріна, 1
 24. Про подовження терміну дії контракту з керівником Близнюківського комунального підприємства «Комунальник».
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 26. Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського використання.
 27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані (нерозподілені) земельні частки (паї)).
 28. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 29. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 30. Про припинення договору оренди землі з Рябченком Миколою Івановичем.
 31. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 32. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 33. Про зміну умов договору оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 35. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 36. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під об’єктами комунального майна.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень