Рішення ХХІІ сесії VІІІ скликання від 23.12.2021

 1. Про затвердження порядку денного.
 2. Про затвердження Стратегії розвитку Близнюківської селищної територіальної громади до 2027 року.
 3. Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням VI сесії селищної ради VІII скликання від 25 лютого 2021 року.
 4. Про внесення змін до Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на засадах сімейної медицини на 2021-2025 рр., затвердженої рішенням ІІ сесії Близнюківської селищної ради VIII скликання селищної ради від 24.12.2021 року за № 17-VIII.
 5. Про внесення змін до Програми «Молодь – Близнюківщини» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області на 2021-2022 роки.
 6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 15-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2021 рік” та додатків до нього.
 7. Про місцевий бюджет Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області на 2022 рік.
 8. Про погодження використання коштів місцевого бюджету Близнюківським КП «Комунальник» у 2021 році.
 9. Про погодження використання коштів місцевого бюджету Близнюківським КП «Комунальник» у 2022 році.
 10. Про намір утворення спостережної ради при КП “Близнюківська ЦРЛ” Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області та здійснення заходів щодо її утворення.
 11. Про наглядові ради комунальних підприємств Близнюківської селищної ради.
 12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» в новій редакції.
 13. Про затвердження на посаду старости Алісівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 14. Про затвердження  на посаду старости Берестівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 15. Про затвердження на посаду старости Бурбулатівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 16. Про затвердження на посаду старости Верхньосамарського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 17. Про затвердження на посаду старости Добровільського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 18. Про затвердження на посаду старости Квітневого старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 19. Про затвердження на посаду старости Криштопівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 20. Про затвердження на посаду старости Лукашівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 21. Про затвердження на посаду старости Новонадеждинського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 22. Про затвердження на посаду старости Олексіївського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 23. Про затвердження на посаду старости Острівщинського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 24. Про затвердження на посаду старости Самійлівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 25. Про затвердження на посаду старости Софіївського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 26. Про затвердження на посаду старости Уплатнівського старостинського округу Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 27. Про використання фізкультурно-оздоровчих приміщень шкіл для соціальних потреб жителів громади.
 28. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого приміщення, що планується зарахувати до фонду службового житла.
 29. Про внесення змін в рішення VI сесії VIIІ скликання Близнюківської селищної ради від 25.02.2021 року за № 142-VIІI «Про зміну умов договору оренди землі з ТОВ «Укртауер»».
 30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів.
 31. Про надання дозволу на  виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування культової споруди (церкви )з передачею у постійне користування.
 32. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, які пропонуються для продажу на земельних торгах.
 33. Про надання гр. Маслію О.І. дозволу на викуп земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 34. Про погодження меж присадибної земельної ділянки за адресою вул.Новоселів, 49 у с.Верхньоводяне Лозівського району гр.Сисоєвій Л.В.
 35. Про зміну умов договору оренди землі гр. Пономарю О.Г. та погодження на передачу її в суборенду.
 36. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.
 37. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПСП “Україна”.
 39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (колективні землі).
 40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані (нерозподілені)).
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої в постійне користування гр. Сильченку С.В.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ взамін сертифікату на право на земельну частку(пай) гр. Негутову І.Ф.
 43. Про погодження виготовлення документації із землеустрою щодо земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 44. Про погодження виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для учасників АТО/ООС.
 45. Про погодження виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 46. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок мешканцям ради для ведення садівництва.
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду (невитребувані (нерозподілені)).
 49. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Оробченко Г.П.
 50. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Федорченку В.І.
 51. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 52. Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 53. Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва.
 54. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень