Рішення ХLIV сесії VІІІ скликання від 30.06.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLІV сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Близнюківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 17 вересня 2021 року № 418-VІІІ (зі змінами).
 3. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.
 4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які  надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг».
 6. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIІI скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання.
 7. Про схвалення Меморандуму про  співробітництво, укладеного між Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та Міжнародною організацією з міграції.
 8. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 27 жовтня 2022 року №801-VІІІ «Про затвердження списку присяжних  Близнюківського районного суду Харківської області».
 9. Про утворення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення місцевої пожежної охорони при Близнюківському КП «Комунальник».
 10. Про покладення повноважень у сфері дорожнього руху на відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 11. Про внесення змін до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності.
 12. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону.
 13. Про виключення майна з Переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 15. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 16. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 18. Про зміну умов договору оренди землі в частині орендної плати та строку дії та заміну сторони.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 21. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 22. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 23. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.
 26. Про зміну умов договору оренди землі в частині заміни сторони та розміру  орендної плати.
 27. Про укладення договору про розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень