Рішення LV сесії VІІІ скликання від 01.02.2024

 1. Про затвердження порядку денного LV сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 3. Про можливість надання податкової пільги зі сплати земельного податку ГУНП в Харківській області на 2024 рік.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 5. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням  виконавчого комітету Близнюківської селищної ради від 17 серпня 2022 року №155 (зі змінами).
 6. Про затвердження Програми цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.
 7. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Близнюківської селищної територіальної громади на 2024 рік.
 8. Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та інших військових формувань Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
 9. Про затвердження Положення про порядок надання допомоги формуванням Збройних Сил України, підрозділам територіальної оборони, іншим військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України за  Програмою підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та інших військових формувань Близнюківської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
 10. Про затвердження Програми  для забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2024 рік.
 11. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за  2023 рік.
 12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року № 1270-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2024 рік” та додатків до нього.
 13. Про проведення звітів депутатів Близнюківської селищної ради перед виборцями.
 14. Про  затвердження плану роботи Близнюківської селищної  ради та її виконавчого комітету на 2024 рік.
 15. Про утворення відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення та комунікацій з громадськістю Близнюківської селищної ради та затвердження Положення про нього.
 16. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIІI скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання.
 17. Про схвалення Меморандуму про співпрацю між Близнюківською селищною радою Лозівського району Харківської області та Асоціацією «Тріангль Женерасьон Юманітер».
 18. Про  схвалення Меморандуму про співпрацю між Alinea International Ltd. в рамках реалізації проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та Близнюківською селищною територіальною громадою.
 19. Про створення робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Близнюківської селищної територіальної громади до 2027 року.
 20. Про  визначення виконавця послуг з надання послуги зі збирання та перевезення побутових відходів  на території, підпорядкованій  Близнюківській селищній раді.
 21. Про затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони при Близнюківському КП «Комунальник» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області в новій редакції.
 22. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 06 квітня 2023  року № 958-VІІІ «Про надання згоди на безоплатне прийняття від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади пожежного автомобіля».
 23. Про внесення змін до рішення Близнюківської селищної ради від 09 листопада 2023  року № 1214-VІІІ «Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського використання».
 24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) ФГ «Борзіков».
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) ФГ «Аграрник».
 27. Про визначення уразливих зон - масиву поверхневих вод у межах території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 28. Про зміну умов договору оренди землі в частині зміни угідь, орендної плати та строку дії.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 31. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності під об’єктами нерухомого майна Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 32. Про погодження виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по  вул. Притули, 2а с. Садове  Лозівського району Харківської області.
 33. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду для іншого сільськогосподарського використання.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Тищенку Олександру Яковичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 36. Про передачу Гордієнко Г.Г. в оренду земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна.
 37. Про передачу Левківському К.І. в оренду земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна.
 38. Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду.
 39. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 40. Про продаж права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності на конкурентних засадах.
 41. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності на території  селищної ради.
 42. Про передачу в постійне користування земельних ділянок філії «Зміївське лісове господарство» ДП «Ліси України».
 43. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 46. Про надання дозволу на виготовлення паспорту водного об’єкта.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень