Рішення ХLV сесії VІІІ скликання від 20.07.2023

 1. Про затвердження порядку денного ХLV сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Близнюківській територіальній громаді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 11 лютого 2021 року №108-VІІІ (зі змінами).
 4. Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на відшкодування коштів за проведенні ремонтні роботи у власному житлі медичним працівникам за Програмою забезпечення кадрами та застосування місцевих стимулів для медичних працівників лікувально профілактичних закладів Близнюківської селищної територіальної громади.
 5. Про внесення змін до Програми забезпечення кадрами та застосування місцевих стимулів для медичних працівників лікувально профілактичних закладів Близнюківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 20 січня 2022 року № 625-VIII (зі змінами).
 6. Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 16 травня 2023  року  № 982-VІІІ.
 7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Близнюківської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.
 8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року № 845-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2023 рік” та додатків до нього.
 9. Про затвердження структури виконавчих органів Близнюківської селищної ради VIІI скликання та загальної чисельності апарату ради, витрат на утримання.
 10. Про внесення змін до  рішення Близнюківської селищної ради від  06 червня 2023 року №1048-VIІI.
 11. Про затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони. (ПОЛОЖЕННЯ)
 12. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади нежитлової будівлі за адресою: смт Близнюки Лозівського району Харківської області вул.  Свободи, 24.
 13. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади нежитлової будівлі за адресою: смт Близнюки Лозівського району Харківської області вул. Свободи 34.
 14. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди нежитлової будівлі за адресою: с. Алісівка   Лозівського району Харківської області, вул. Центральна, 104.
 15. Про намір передачі комунального майна в оренду,  включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди нежитлової будівлі за адресою: с. Якимівка Лозівського району Харківської області, вул. Першотравнева, 30.
 16. Про намір передачі комунального майна в оренду, включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та проведення аукціону на право оренди нежитлової будівлі за адресою: с. Уплатне Лозівського району Харківської області  вул. Мяснікова, 2-Б.
 17. Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку з кадастровим номером 6320684011:11:000:0015.
 18. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що належали померлим громадянам.
 19. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв).
 20. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв).
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду.
 25. Про зміну умов договорів оренди землі в частині зміни площі.
 26. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби на умовах надання в оренду.
 28. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 29. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень