Рішення LXI позачергової сесії VIII скликання від 07.06.2024

 1. Про затвердження порядку денного LХІ позачергової сесії Близнюківської селищної ради VІІІ скликання.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти  Близнюківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року № 836-VІІІ (зі змінами).
 3. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Близнюківської селищної територіальної громади  на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2022  року № 838-VІІІ.
 4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року  № 1270-VIІІ “Про бюджет Близнюківської селищної територіальної громади на 2024 рік” та додатків до нього (зі змінами).
 5. Про делегування повноважень зі зберігання інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна на території Близнюківської селищної територіальної громади Лозівського району Харківської області.
 6. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Близнюківської селищної ради, в новій редакції.
 7. Про встановлення тарифів на збирання та перевезення побутових відходів Близнюківському комунальному підприємству  «Комунальник» Близнюківської селищної  ради Харківської області.
 8. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради  в новій редакції.
 9. Про придбання у комунальну власність Близнюківської селищної територіальної громади жилого будинку, що планується зарахувати до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Близнюківської селищної територіальної громади.
 10. Про намір передачі майна в оренду та включення потенційних об’єктів оренди до Переліку другого типу.
 11. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди нерухомого майна з відділом освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради.
 12. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди нерухомого майна з відділом фінансів Близнюківської селищної ради.
 13. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди нерухомого майна з КЗ «Центр надання культурних послуг».
 14. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди нерухомого майна з «ЦНСП  Близнюківської селищної ради».
 15. Про безоплатну передачу  будівельних матеріалів з балансу Близнюківського КП «Комунальник» у власність об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку.
 16. Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель.
 17. Про передачу в оренду гр. Федорченку О.М. сформованої земельної ділянки, що складається з нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв)
 18. Про припинення договорів оренди землі.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані (нерозподілені) земельні частки (паї)).
 21. Про погодження виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Близнюківської селищної ради  Лозівського району Харківської області
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки 6320685500:04:000:0522 для рибогосподарських потреб на території Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області (за межами населених пунктів).
 24. Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)
 26. Про надання дозволу Оборі М.М. на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 27. Про передачу в оренду сформованих земельних ділянок комунальної власності.
 28. Про надання дозволу ГУ НПУ в Харківській області на виготовлення технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 29. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 30. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби.
 31. Про  передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення городництва.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Близнюківської селищної ради.
 33. Про  безоплатну передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 34. Про погодження продовження терміну дії договору про розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 35. Про укладення договору на розміщення ТС  для провадження підприємницької діяльності на території  ради.
 36. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень