ПРОГРАМА З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО БАНКУ

Фото без опису


ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Близнюківська селищна рада рада в 2023 році взяла участь у конкурсі проєктних заявок, що був оголошений Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у рамках Програми з відновлення України, що реалізується за фінансування Європейського інвестиційного банку та спрямована на відновлення об’єктів соціальної та критичної інфраструктури у громадах.

За результатами конкурсу та завдяки очікуваним позитивним соціальним наслідкам, проєкт «Капітальний ремонт будівель поліклінічного відділення та господарчих будівель Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, вул. Калинова, буд. 3» потрапив у список з понад 130 відібраних до реалізації проєктів.

Передбачається, що реалізація даного проєкту призведе не лише до покращення умов надання медичних послуг жителям громади та внутрішньо переміщеним особам та роботи персоналу закладу охорони здоров’я, а й в цілому сприятиме забезпеченню фінансово-економічної сталості громади.

Реалізація проєкту передбачає капітальний ремонт будівель КП «Близнюківська ЦРЛ», в яких розташовані поліклінічне відділення та діагностичний центр, флюорограф, пральня, склад, а саме: заміна покрівель, утеплення фасадів, заміна внутрішніх інженерних мереж та систем водопостачання і водовідведення, встановлення пожежної сигналізації, внутрішнє оздоблення приміщень, благоустрій та озеленення території. 

Проектними рішеннями враховані вимоги щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту будівель поліклінічного відділення та господарчих будівель Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» складає – 54 300 000,00 грн.

 Для забезпечення належної якості робіт та прозорості використання коштів на конкурсній основі буде залучено незалежного інженера технічного нагляду, послуги якого оплачуються додатково. Кошти на фінансування ремонтних робіт та послуг технічного нагляду виділяються Європейським інвестиційним банком. Передбачається співфінансування проєкту за рахунок місцевого бюджету у розмірі 20% ПДВ та витрат на конвертацію валюти, авторський нагляд.

Відповідно до чинного законодавства України та спеціальних процедур Європейського інвестиційного банку проведені конкурсні торги.

Про хід реалізації проєкту буде повідомлятися на офіційному сайті Близнюківської селищної ради.

Довідково
Програма з відновлення України (ПВУ) – багатосекторна позика від Європейського інвестиційного банку на загальну суму 340 млн. євро, спрямована на відновлення критичної інфраструктури та об’єктів, що мають важливе соціальне значення: навчальних закладів, медичних установ, ЦНАПів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Програма впроваджується на території 10 областей України, що зазнали негативного впливу збройної агресії російської федерації. Метою ПВУ є забезпечення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та приймаючих громад. Реалізація ПВУ розпочалася у 2022 році на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком від 09.12.2020 р.

Метою Програми з відновлення України є

  • відновлення об’єктів соціальної та критичної інфраструктури;
  • створення гідних умов життя для внутрішньо переміщених осіб, вразливих груп населення та приймаючих громад;
  • забезпечення доступу до якісних освітніх, медичних та інших соціальних послуг;
  • сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади.  

У межах Програми з відновлення України планується реалізувати понад 150 проектів з реконструкції, ремонту та будівництва об’єктів інфраструктури, які забезпечуватимуть доступ мешканців до базових соціальних послуг та сприятимуть покращенню умов життя в громадах. Відповідальним за реалізацію Програми є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, а замовниками проєктів виступають місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування. Кошти на реалізацію проєктів мають цільове призначення, надходять до місцевих бюджетів на безповоротній основі у формі субвенції зі спеціального фонду Державного бюджету України. Технічну підтримку, консультативний супровід реалізації проєктів та контроль за виконанням робіт і використанням коштів здійснюється Програмою розвитку ООН в Україні.

Програма впроваджується на території 10 областей України, що зазнали негативного впливу збройної агресії російської федерації.

 

Надсилати/подавати пропозиції та скарги у письмовій або усній формах, що стосуються реалізації з впровадження субпроєктів Програми з відновлення України Європейського інвестиційного банку: вулиця Свободи, 30, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область, 64801;

електронна пошта – mail@bliznjuki-selrada.gov.ua

телефон 0575451981

ФОРМА для скарг та пропозицій

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень