Близнюківська селищна рада
Харківська область, Лозівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ще одна тяжка втрата для Близнюківщини

Дата: 10.11.2025 10:00
Кількість переглядів: 35

11 жовтня 2025 року, виконуючи бойове завдання у місті Куп’янськ і беручи участь у його визволенні, загинув старший солдат Дроздов Гурам Паатович — оператор групи спеціального призначення роти спецпризначення загону спеціальних операцій.

Гурам народився 14 грудня 2001 року в м. Харкові. З 2013 року виховувався у дитячому будинку сімейного типу Кольєвих. Навчався в Острівщинській філії, а пізніше — у Близнюківському ліцеї, який закінчив у 2020 році.

Добрий, чуйний, відповідальний і чесний — таким його пам’ятають учителі, друзі та всі, хто мав щастя знати його. Гурам захоплювався грою на баяні та бальними танцями, завжди залишався щирим і світлим юнаком.

У 2024 році він добровільно став на захист України, свідомо обравши шлях воїна. Вірний присязі та Батьківщині, Гурам віддав своє життя за свободу рідної землі.

Світла пам’ять Герою.

Щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто його знав.

Герої не вмирають — вони живуть у наших серцях і захищають нас з небес.
Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень