ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 28.09.2021 17:05
Кількість переглядів: 1977

Фото без описуВідповідно до розпорядження Близнюківського селищного голови від 28 вересня 2021 року № 04-10/177 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Близнюківської селищної ради»:

 

Близнюківська селищна рада (адреса: смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, контактний телефон 05754-5-19-81) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Близнюківської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; досконале володіння державною мовою; наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за відповідним фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; знання сучасних інформаційних технологій - впевнене користування комп’ютером на рівні досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); досвід роботи з розробки інвестиційних проектів, створення та супроводу офіційних вебсайтів.

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, подають до селищної ради такі документи:

  1. Письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби (Додаток 1 до Порядку);
  2.  Заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларації кандидата на відповідну посаду, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».
  6. Копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  7. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
  8. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Порядку).

 

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки надається за телефоном 05754-5-19-81.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, 2 поверх,14 кабінет протягом тридцяти календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Документи необхідно подати до 17 години 28 жовтня 2021 року.

 

Особою, яка надає додаткову інформацію про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Близнюківської селищної ради Шепеньова Ірина Володимирівна, тел. 0575451981, e-mail: mail@bliznjuki-selrada.gov.ua.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень