Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) 24 лютого представить проєкти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Харківської області.

Запрошуємо виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів Близнюківщини взяти участь у презентації. У вас буде можливість поставити питання щодо проєктів, які вас цікавлять, та запропонувати власні ідеї щодо співпраці.

Місце: онлайн, під’єднання через Zoom. Для того, щоб отримати запрошення із посиланням на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся: https://form.typeform.com/to/Gi38GwA4.

Нагадаємо, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).