A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Близнюківська селищна рада
Харківська область, Лозівський район

Створення робочої групи

Дата: 17.01.2021 19:34
Кількість переглядів: 238

Одним з етапів реалізації написання Стратегії - є створення Робочої групи, в яку повинні ввійти жителі громади, представники різних соціальних груп, аби почути та проаналізувати у форматі жвавого обговорення пріоритетні сторони для нашої громади. Саме такий відповідальний крок і зробили ініціативні люди нашої єдиної Близнюківської селищної ради (Розпорядження за посиланням).

С К Л А Д

робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Близнюківської селищної громади

 

1.

Король Геннадій Степанович

Голова робочої групи,Близнюківський селищний голова

2.

Хомутова Яна Юріївна

Перший заступник голови робочої групи, секретар селищної ради, депутат Близнюківської селищної ради

3.

Кулікова Надія Миколаївна

Заступник голови робочої групи, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4.

Родченко Володимир Борисович

Координатор робочої групи, експерт з розробки стратегії місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою»

5.

Білик Катерина Василівна

Секретар робочої групи, секретар керівника селищної ради, депутат Близнюківської селищної ради

6.

Шепеньова Ірина Володимирівна

Член робочої групи, керуюча справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради

7.

Биченко Марина Іванівна

Член робочої групи, начальник відділу фінансів селищної ради

8.

Бондаренко Леонід Володимирович

Член робочої групи, начальник освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

9.

Мухай Володимир Вікторович

Член робочої групи, помічник-консультант народного депутата України (за згодою)

10.

Лукоцький Віктор Йосипович

Член робочої групи, голова Близнюківської районної організації роботодавців у агропромисловому комплексі (за згодою)

11.

Геращенко Микола Іванович

Член робочої групи, голова районної Ради сільськогосподарських товаровиробників, депутат Близнюківської селищної ради (за згодою)

12.

Івахненко Володимир Григорович

Член робочої групи, директор приватного сільськогосподарського підприємства «Володимирівське» (за згодою)

13.

Кузнєцова Наталія Володимирівна

Член робочої групи, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Комбікормовий завод» (за згодою)

14.

Дудченко Геннадій Васильович

Член робочої групи, фізична особа підприємець, депутат Лозівської районної ради (за згодою)

15.

Грушак Микола Семенович

Член робочої групи, заступник генерального директора з економічних питань комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня (за згодою)

16.

Педяж Євген Сергійович

Член робочої групи, керівник Близнюківського районного розрахунково-сервісного центру Приватне акціонерне товариство «Харківенергозбут» (за згодою)

17.

Шудров В’ячеслав Сергійович

Член робочої групи, студент 4 курсу факультету Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (за згодою)

 

18.

Сукова Людмила Павлівна

Член робочої групи, громадський активіст, пенсіонер (за згодою)

19.

Іваненко Маргарита Миколаївна

Член робочої групи, директор Комунального закладу «Близнюківський ліцей» (за згодою)

20.

Воронкіна Ірина Павлівна

Член робочої групи, редактор громадсько-інформаційної газети «Нове життя» (за згодою)

21.

Пономаренко Аліна Миколаївна

Член робочої групи, електромеханік електрозв’язку дільниці ядра мережі об’єктів зв’язку № 23415 м. Лозова Харківської філії ПАТ «Укртелеком», голова ОСББ будинку № 3 (за згодою)

22.

Спасюк Ірина Вікторівна

Член робочої групи, діловод Берестівської сільської ради (за згодою)

23.

Авсюнова Алла Миколаївна

Член робочої групи, діловод Лукашівської сільської ради (за згодою)

24.

Постніков Сергій Миколайович

Член робочої групи, завідувач господарством Алісівської сільської ради (за згодою)

25.

Хурда Зоя Василівна

Член робочої групи, вчитель Комунального закладу «Криштопівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області», громадський активіст (за згодою)

26.

Попілиш Віктор Павлович

Член робочої групи, завідувач господарством Надеждинської сільської ради (за згодою)

27.

Діденко Інна Володимирівна

Член робочої групи, головний бухгалтер Товариства з обмеженою відповідальністю «Самійлівський елеватор» (за згодою)

28.

Рекота Валентина Вікторівна

Член робочої групи, завідуюча Семенівським сільським Будинком культури (за згодою)

29.

Каменєва Людмила Володимирівна

Член робочої групи, завідуюча Уплатнівської сільської бібліотеки-філії, художній керівник Уплатнівського сільського  Будинку культури (за згодою)

30.

Шевченко Юрій Володимирович

Член робочої групи, тимчасово виконуючий обов’язки дільничного офіцера поліції сектору поліцейської діяльності № 1 Лозівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області, старший лейтенант поліції (за згодою)

31.

Корнієнко Вікторія Миколаївна

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

32.

Шаріпова Олена Наміківна

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

33.

Блажко Руслан Миколайович

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

34.

Хмеленко Галина Петрівна

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

35.

Семеніхіна Віолетта Олександрівна

Член робочої групи, начальник відділу культури та туризму Близнюківської районної державної адміністрації (за згодою)

36.

Тюфанов Сергій Геннадійович

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

37.

Шевченко Андрій Вікторович

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

38.

Шевченко Віктор Іванович

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

39.

Ельміра Уружбеківна Абдуллаєва

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

40.

Капран Олександр Олексійович

Член робочої групи, директор Близнюківський районний будинок культури, депутат Близнюківської селищної ради (за згодою)

41.

Таран Олександр Гаврилович

Член робочої групи, фізична особа підприємець, депутат Близнюківської селищної ради (за згодою)

42.

Степанець Михайло Григорович

Член робочої групи, начальник Близнюківське КП «Комунальник», депутат Близнюківської селищної ради (за згодою)

43.

Сєвєр Роман Сергійович

Член робочої групи, учень 8 А класу Комунального закладу «Близнюківський ліцей» (за згодою)

44.

Оробченко Леонід Вікторович

Член робочої групи, громадський активіст (за згодою)

45.

Спартак Гарібян Самвелович

Член робочої групи, фізична особа підприємець (за згодою)

46.

Бурма Іван Олександрович

Член робочої групи, заступник командира Громадської організації «Близнюківький козацький полк», пенсіонер, громадський активіст (за згодою)

47.

Куряченко Володимир Володимирович

Член робочої групи, голова Громадської організації «Спілки учасників АТО Близнюківщини»

48.

Волков Михайло Юрійович

Член робочої групи, вчитель історії Берестівської ЗОШ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь