МІСЦЕВІ ВИБОРИ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ!

Дата: 28.09.2020 11:29
Кількість переглядів: 914

Фото без описуБлизнюківська селищна рада повідомляє, що в суботу, 03 жовтня 2020 року, о 9.00 годині в приміщенні Будинку культури по вул. Хмельницького Богдана, 2 в смт Близнюки кваліфікованими тренерами з питань виборів та децентралізації, які попередньо пройшли навчання у Координатора проектів ОБСЄ в Україні, буде проведено інформаційно-роз’яснювальну зустріч з виборцями, приурочену до місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Захід буде проведено в рамках проекту “Сприяння належному врядуванню в місцевих громадах як складової реформи децентралізації”, в якому Міністерство розвитку громад та територій України є бенефіціаром, з питань нововведень Виборчого кодексу України, правил ведення агітації, зв'язку виборців із депутатами після обрання, повноважень органів місцевого самоврядування, що обиратимуться 25 жовтня, нового адміністративно-територіального устрою та ін.

Захід буде проведено з урахуванням карантинних обмежень та дотриманням правил безпеки учасників.

Запрошуємо взяти участь в заході зацікавлених осіб – депутатів місцевих рад, членів виборчих комісій, кандидатів, активних виборців.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень