У 2020 РОЦІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ДЕВІЗОМ «ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ»

Дата: 28.04.2020 11:54
Кількість переглядів: 506

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги - коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

Під час пандемії робочі місця можуть мати життєво важливе значення для запобігання та контролю спалахів хвороби. Адекватні заходи безпеки та гігієни праці на роботі можуть нести вирішальну роль у стримуванні поширення хвороби, захищаючи працівників і суспільство в цілому. Уряд, роботодавці та працівники відіграють певну роль у подоланні кризи COVID-19, і їх співпраця є ключовою. Змінюємося разом!!!

Додаток: Звернення Організаційного комітету з підготовки, проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році  та Контрольний перелік заходів для зменшення поширення пандемії COVID-19 на робочому місці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень