13 грудня 2017 року представниками Близнюківської селищної ради було виявлено стихійне звалище в с. Садове вздовж греблі  між                       вул. Шкільною та пров. Іщенка, що є порушенням вимог діючого законодавства України.

Відповідно до ст. 42 ЗУ “Про відходи” особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.

Враховуючи те, що послугами Близнюківського КП «Комунальник» з вивезення твердих побутових відходів охоплена вся територія с. Садове, Близнюківська селищна рада звертається до мешканців села з проханням дотримуватися норм діючого законодавства в сфері поводження з відходами та повідомляти до селищної ради про факти несанкціонованого розміщення відходів за номерами телефонів:  

(05754) 5-19-81, (05754) 5-17-92,  0666781109.