Близнюківська селищна рада
Близнюківський район, Харківська область

Новини

     

Близнюківський РС ГУ ДСНС України у Харківській області закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

Дата створення: 11:48 03.03.2016

  Від початку лютого на території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Так, цього місяця рятувальники ДСНС вже неодноразово ліквідовували пожежі сухостою у Львівській, Херсонській, Івано-Франківській, Донецькій областях. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період. Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники вже розпочали проводити профілактичні заходи з громадянами.Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків. Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється. 

Патріотичне свято: «Українська держава та її національна символіка»

Дата створення: 15:56 02.03.2016

          29.02.2016 в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося патріотичне свято для вихованців на тему: «Українська держава та її національна символіка».

Комплексна очистка ставу в смт. Близнюки

Дата створення: 17:02 29.02.2016

     

Близнюківські ОСББ готуються до весни

Дата створення: 13:43 22.02.2016

       Близнюківським селищним головою Геннадієм Королем 18.02.2016 року в приміщенні селищної ради було проведено зустріч з головами ОСББ     смт. Близнюки, де було обговорено питання щодо необхідності самостійного здійснення технічного обстеження багатоквартирних житлових будинків селища після завершення осінньо-зимового періоду, а саме перевірки дахів, підвальних приміщень та зовнішніх стін на предмет виявлення тріщин.

Курси англійської мови в Близнюках

Дата створення: 13:55 18.02.2016

          Відповідно до Указу Президента України за №641/2015 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. За  ініціативи та сприяння Близнюківської селищної ради  в смт. Близнюки  з лютого 2016 року було розпочато вивчення англійської мови для  дорослих.  Заняття проходять щоп’ятниці о 16.00 год. в Будинку дитячої та юнацької творчості.

Перші кроки до реконструкції колишнього банку “Україна” в Близнюках

Дата створення: 13:47 18.02.2016

          Близнюківською селищною радою підтверджено участі в проекті “Реконструкція нежитлового приміщення банку  “Україна” для розміщення дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Комсомольська, 35 смт.Близнюки Харківської області” та прийнято рішення про забезпечення співфінансування. Громада не втрачає надії, що напівзруйнована будівля колишнього банку “Україна”, процедура передачі якої з державної в комунальну власність громади тривала більше, ніж  5 років, все таки  перетвориться на сучасний дитячий  садок для малих близнюківців.