Лозівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Близнюківської дільниці ветеринарної медицини Лозівської  районної державної лікарні ветеринарної медицини в період з 17 липня по 24 липня будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах: с. Бурбулатове –20.07.2023 року, с. Вільне – 21.07.223 року.

Просимо власників тварин  забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Також власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Близнюківської дільниці ветеринарної медицини Лозівської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: с.м.т. Близнюки, вул. Віри Складнєвої, 28, графік роботи з 7.30 -12.00 12.30-16.00.

Профілактичне щеплення убезпечить тварину від зараження сказом протягом 1 року.

Сказ — це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи.

Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизові оболонки. Тільки вчасно наданий комплекс антирабічної допомоги може вберегти людей, які постраждали, від смертельних наслідків.

Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

Вакцина проти сказу є безкоштовною. Вартість щеплення становить 9,80 грн.