Увага! Вакансія!

Дата: 11.01.2022 15:32
Кількість переглядів: 601

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження Близнюківського селищного голови від 10 січня 2022 року № 08-к

  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Близнюківської селищної ради»:

 

 

Близнюківська селищна рада (адреса: смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, контактний телефон 05754-5-19-81) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Близнюківської селищної ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, досконале володіння державною мовою; наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння основними програмами роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, подають до селищної ради такі документи:

  1. Письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби (Додаток 1 до Порядку);
  2.  Заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Подання шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларації кандидата на відповідну посаду, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції".
  6. Копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  7. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
  8. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Порядку).
  9. Документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, 2 поверх, 14 кабінет  протягом тридцяти календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Документи необхідно подати до 17 години 09 лютого 2022 року.

 

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки надається за телефоном 05754-5-19-81 чи e-mail: mail@bliznjuki-selrada.gov.ua.     

Особою, яка надає додаткову інформацію про умови конкурсу та про основні функціональні обов’язки, є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Близнюківської селищної ради Шепеньова Ірина Володимирівна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень