Відповідно до розпорядження Близнюківського селищного голови від 12 жовтня 2021 року № 04-10/190  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей Близнюківської селищної ради»:

 

Близнюківська селищна рада (адреса: смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, контактний телефон 05754-5-19-81) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей Близнюківської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою; наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, подають до селищної ради такі документи:

  1. Письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби (Додаток 1 до Порядку);
  2.  Заповнену особову картку П-2ДС з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларації кандидата на відповідну посаду, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції".
  6. Копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  7. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
  8. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Порядку).

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки надається за телефоном 05754-5-19-81.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, вул. Свободи, 30, 2 поверх, 14 кабінет  протягом тридцяти календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Документи необхідно подати до 17 години 11 листопада 2021 року.

 

Особою, яка надає додаткову інформацію про умови конкурсу, є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Близнюківської селищної ради Шепеньова Ірина Володимирівна, e-mail: [email protected],                      тел. 0575451981

Особою, яка надає додаткову інформацію про основні функціональні обов’язки, є начальник Служби у справах дітей Близнюківської селищної ради Бухвостова Аліна Віталіївна, e-mail: [email protected], тел. 0575451981.