АТ «Харківобленерго» інформує

Дата: 14.04.2021 08:58
Кількість переглядів: 817

 

Пам’ятка споживача АТ «Харківобленерго»

 

ОХОРОНА ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ –

ЗАПОРУКА НАДІЙНОГО ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ!

 

У м. Харкові та Харківській області останнім часом збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях.

 

НАГАДУЄМО: ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ!

 

Унаслідок безвідповідального поводження з вогнем трапляються випадки пошкодження повітряних ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій та інших енергетичних об’єктів.

 

УВАГА! За необережне поводження з вогнем передбачені адміністративні санкції, а у випадках, що призвели до тяжких наслідків, – кримінальна відповідальність!

 

 

Категорично забороняється розпалювати вогнища чи палити суху траву та гілки під лініями електропередачі та поблизу трансформаторних підстанцій!

Ви повинні знати, що самостійне гасіння електроустаткування небезпечне для життя, тому у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

У випадку виникнення пожежі поблизу ліній електропередачі або електроустаткування слід також додатково повідомити АТ «Харківобленерго» за цілодобовими телефонами кол-центру:

 

  • 057-34-24-413,
  • 067-23-40-413,
  • 063-05-40-413,
  • 050-05-40-413.

Пам'ятайте! Пожежу легше попередити, ніж загасити! Дотримання правил пожежної безпеки – це обов’язок кожного. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров'я своє та ваших рідних і близьких!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень