Близнюківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує

Дата: 30.06.2020 13:13
Кількість переглядів: 586

Фото без описуПравила перебування на пляжі в умовах загрози поширення COVID-19

Одним із найкращих способів знизити ризик зараження на COVID-19 є уникнення місць скупчення людей. Тому якщо ви все ж вирішили відвідати пляж, Близнюківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  рекомендує:

  1. Дотримуватись фізичного дистанціювання не менше одного метра з іншими людьми. Лежаки, шезлонги та інші об’єкти, на яких відвідувачі пляжу можуть сидіти та або лежати також мають бути розміщені на відстані не менше метра.
  2. Якщо немає можливості дотримуватись дистанції, необхідно використовувати маску (окрім перебування у воді), надягаючи її так, щоб були покриті ніс та рот.
  3. Дотримуйтесь  правил гігієни рук: мийте руки проточною водою з милом перед вживанням їжі, після відвідування туалету, після зняття засобів індивідуального захисту.  Не варто торкатись брудними руками обличчя. Якщо немає можливості помити руки, їх слід обробити спиртовмісним антисептиком.
  4. Дотримуватись етикету кашлю: чхати та кашляти в лікоть або одноразову паперову хустинку (яку слід одразу викинути та помити після цього руки).
  5. Уважно ставтеся до того, куди викидаєте використані засоби індивідуального захисту. На їх поверхні залишаються мікроорганізми, які виділяються з видихуваним повітрям. Вони можуть бути небезпечними для інших людей, а також забруднювати навколишнє середовище.
  6. Не обмінюватись речами з іншими людьми: рушниками, захисними окулярами, іграшками тощо.
  7. Слід відмовитись від відвідування пляжів людям, які старші 60 років, тим, хто у групі ризику, а також тим, у кого наявні ознаки респіраторного захворювання або пройшло менше 14 днів з моменту контакту із випадком підтвердженого захворювання на COVID-19.
  8. Пам’ятайте, що дотримання правил індивідуального захисту (навіть на пляжі) — це особиста відповідальність кожного.Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень