Близнюківська селищна рада
Близнюківський район, Харківська область

Новини Близнюківської селищної ради

ОБМЕЖЕНО РЕЖИМ РОБОТИ МАГАЗИНУ

Дата створення: 16:29 29.05.2018

      Враховуючи звернення жителів вул. Ткаченка, 37а в смт.Близнюки щодо впливу шуму, з метою створення комфортних умов для забезпечення потреб громади, на черговому засіданні XLIX сесїї VII скликання Близнюківської селищної ради 11.05.2018 року більшістю місцевих депутатів було прийнято рішення за № 850-VII щодо обмеження режиму роботи магазину, розташованого по вул.Ткаченка, 37а в смт.Близнюки  до 23.00 год. вечора, щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.

Завершено завезення піску до парку відпочинку

Дата створення: 10:34 23.05.2018

      Протягом вихідних 19-20 травня 2018 року відбулося завезення піску на пляж та для майбутнього волейбольного майданчика, що буде знаходиться в парку відпочинку смт. Близнюки. 

Чемпіони Близнюківщини

Дата створення: 10:26 23.05.2018

    21 травня 2018 року відбулася зустріч Близнюківського селищного голови Короля Г. С.  зі срібним призером Чемпіонату світу з гирьового спорту в Угорщині  Антоном Бабічевим та його тренером  Осипою Т.А. Під час зустрічі селищний голова привітав чемпіона з черговими високими досягненнями та наголосив на тому, що гирьовий спорт на території Близнюківщини залишається пріоритетним напрямком галузі, який треба підтримувати та розвивати, щоб ростити чемпіонів.

"Нічого для нас без нас"

Дата створення: 15:42 15.05.2018

"Нічого для нас без нас" очима шкільної молоді разом з Близнюківською селищною радою.

"Придбання соціального житла"

Дата створення: 14:46 11.05.2018

Близнюківська селищна рада має намір придбати соціальне житло для дітей-сиріт у розмірі 9 одиниць площею не менше 35 кв.м. на території Близнюківської селищної ради. Власникам житла, яких зацікавить пропозиція, просимо звертатися за детальною інформацією до Близнюківської селищної ради за телефоном 5-19-81.

КП «Комунальник » інформує

Дата створення: 11:15 07.05.2018

   Останнім часом все частіше виникають непорозуміння між працівниками Близнюківського КП «Комунальник» та споживачами послуг по вивезенню твердих побутових відходів (далі - споживач), тобто мешканцями селища Близнюки, с. Садове та с. Батюшки щодо кількості та видів відходів, збір яких здійснюється. Зважаючи на це, КП «Комунальник» надає відповідні роз’яснення.

Про параметризацію лічильників

Дата створення: 10:55 07.05.2018

   За численними проханнями Близнюківської громади про ввімкнення світла в вечірній час раніше, Близнюківська селищна рада прийняла міри щодо параметризації лічильників по точках обліку зовнішнього освітлення на території селищної ради разом з працівниками служби експлуатації приладів і систем обліку ПАТ "Харківобленерго".

Шановні мешканці смт. Близнюки, с.Садове та с. Батюшки!

Дата створення: 10:40 07.05.2018

   Комунальне підприємством «Комунальник» доводить до Вашого відома те, що за ст. 11 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», встановлює порядок ведення та забезпечує моніторинг якості питної води і технічного стану об’єктів централізованого водопостачання та водовідведення. Також , згідно п.3 ст.4 Закону України «Про житлово – комунальне господарство», встановлює граничні норми витрат на управління житлом громадян, які відповідно до законодавства мають пільги або користуються субсидією на оплату житлово – комунальних послуг. У зв’язку з вище викладеним, КП «Комунальник» прохає Вас встановити на вході труб водопостачання в квартиру або будинок крани, фільтри грубого очищення води та лічильники. Громадянам, які користуються лише централізованим водовідведенням, КП «Комунальник» також рекомендує встановити лічильники для обліку води на власну водопровідну мережу.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата створення: 11:10 05.05.2018

Керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Близнюківська селищна рада повідомляє про оприлюднення регуляторних актів: